Podsumowanie projektu: „Innowacyjna Multimedialna Platforma Prezentacji Kwalifikacji Zawodowych”

Pomagamy szkołom naszych dzieci
16 listopada 2022
Program 1,5 % dla Twojej szkoły nadal aktualny
14 stycznia 2023

W dniu 2 grudnia 2022 r. w pięknym Zespole Szkół Rolniczych im Wincentego Witosa w podlaskich Ostrożanach odbyła się międzynarodowa konferencja, podsumowująca i upowszechniająca rezultaty realizowanego przez Fundację „Rodzice Szkole” – we współpracy z organizacjami z Grecji, Litwy i Słowacji oraz dwoma partnerami polskimi –  projektu :  „Innowacyjna Multimedialna  Platforma Prezentacji Kwalifikacji Zawodowych”. Projekt, sfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus + , zakończył się pełnym sukcesem, co potwierdzili m. in. liczni uczestnicy ww konferencji (przede wszystkim uczniowie szkoły). Przygotowane  rozwiązania stawiają Polskę i polskie rolnictwo w czołówce krajów europejskich i będą służyły wyposażeniu absolwentów szkół rolniczych w najnowocześniejszą wiedzę dotyczącą produkcji rolnej.

Fundacja „Rodzice Szkole”