Podsumowanie projektu: „Innowacyjna Multimedialna Platforma Prezentacji Kwalifikacji Zawodowych”
9 grudnia 2022
160 rocznica Powstania Styczniowego
30 stycznia 2023

Program 1,5 % dla Twojej szkoły nadal aktualny

Szanowni Państwo,

przypominamy, że nadal prowadzimy Program: 1,5% dla Twojej szkoły,  umożliwiający gromadzenie przez rady rodziców środków finansowych pochodzących  z odpisu 1,5 procenta podatku od osób fizycznych. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej          w zakładce ”Działalność”, lub uzyskacie w  bezpośredniej  rozmowie telefonicznej (602 694 951). Zapraszamy.

Wszystkim Przyjaciołom, Współpracownikom  i Uczestnikom wyżej wymienionego programu,  życzymy, w Nowym 2023 Roku, szczęścia, spełnienia marzeń, zdrowia oraz  życzliwych ludzi dookoła bo ich obecność  jest najważniejszą wartością w naszym życiu.

Fundacja „Rodzice Szkole”