Fundacja „Rodzice Szkole” wspiera rodziców dzieci z zaburzeniami rozwojowymi

Powstała Rada ds Rodziny, Edukacji i Wychowania
24 czerwca 2022
Ocena pracy nauczycieli. Fundacja „Rodzice Szkole” przedstawiła uwagi do projektu rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki w sprawie oceny pracy nauczycieli.
25 lipca 2022

Fundacja „Rodzice Szkole” wspiera rodziców dzieci z zaburzeniami rozwojowymi

Fundacja „Rodzice Szkole”, we współpracy z Fundacją Wspierania Systemu Edukacji. oraz partnerami z Grecji ( Spółdzielnia Socjalna Drosostalida) i Republiki Czeskiej (stowarzyszenie Sardcova sedma z.s.) rozpoczęła realizację, finansowanego z funduszy Unii Europejskiej, projektu mającego na celu opracowanie i upowszechnienie różnych form działań wspierających rodziców dzieci z zaburzeniami rozwojowymi i behawioralnymi.

Wszystkich zainteresowanych ww. problematyką i wzięciem udziału w ankiecie służącej przygotowaniu materiałów edukacyjnych zapraszamy do kontaktu z koordynatorem projektu: Ewa Starzyńska telefon: 721 326 336, e-mail: ewa-dom4@wp.pl