Przedstawiciele Fundacji „Rodzice szkole” aktywnie uczestniczą w pracach Sejmu
21 stycznia 2020
Jakie wyzwania stoją przed rodzicami i radami rodziców w roku 2020?
28 stycznia 2020

Finanse Rad Rodziców – Aplikacja Internetowa

Aby ułatwić radom rodziców prowadzenie i dokumentowanie swojej gospodarki finansowej z zachowaniem pełnej przejrzystości i bezpieczeństwa prawnego, firma eduPAY przygotowała we współpracy z Fundacją „Rodzice Szkole” nowoczesne narzędzie do zarządzania finansami przez internet.

Finanse Rad Rodziców to wygodna aplikacja do zarządzania finansami i prowadzenia księgowości rad rodziców online . Jej celem aplikacji jest zagwarantowanie przejrzystości, bezpieczeństwa i prostej obsługi.

Zalety aplikacji:

• Prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Przejrzyste zestawienie stanu finansów i sposobu wydatkowania środków
  • Nowoczesne metody płatności oraz automatyczna ewidencja wpłat
  • Łatwa komunikacja między rodzicami a radą rodziców
  • Minimalizacja ręcznych czynności administracyjnych
  • Intuicyjna i prosta obsługa

Jesteśmy przekonani, że aplikacja wyraźnie uprości zarządzanie finansami rad rodziców i pozwoli oszczędzić wiele czasu. Dlatego wszystkim radom rodziców gorąco polecamy korzystanie z aplikacji Finanse Rad Rodziców i zachęcamy do bezpośredniego kontaktowania się z przedstawicielem firmy eduPAY Polska:

Andrzej Pomianowski – Prezes Zarządu eduPAY Polska Sp. z o.o.
a.pomianowski@edupay.pl, tel.: 517 985078

Informacji dotyczących funkcjonowania rad rodziców oraz kwestii prawnych i finansowych udziela p. Krzysztof Zuba, Pełnomocnik Fundacji „Rodzice Szkole”, e-mail: k.zuba@wp.pl,
tel.: 667 004 181.

Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem www.finanseradrodzicow.pl.