Wojciech Starzyński odznaczony Medalem 100-lecia Odzyskania Niepodległości

IV Ogólnopolska Konferencja Rad Rodziców
23 października 2019

Wojciech Starzyński odznaczony Medalem 100-lecia Odzyskania Niepodległości

Miło nam poinformować, że Wojciech Starzyński Prezes Zarządu Fundacji „Rodzice Szkole” otrzymał w dniu 15 października przyznany przez Premiera Mateusza Morawieckiego Medal 100-lecia Odzyskania Niepodległości.

– Traktuję to zaszczytne wyróżnienie jako wyraz uznania dla wieloletnich działań Fundacji „Rodzice Szkole” i związanych z nią środowisk na rzecz rozwoju polskiej oświaty. Starania te obejmowały włączanie w życie szkół szerokich kręgów obywatelskich, w tym przede wszystkim rodziców uczniów – komentuje prezes Starzyński.

Laureatowi gratulujemy i dziękujemy za słowa przypominające, że warunkiem zbudowania w Polsce oświaty na miarę marzeń i oczekiwań społeczeństwa, jest udział wszystkich mieszkańców naszego kraju.