Starzyński przedstawia rekomendacje na nowy rok szkolny
27 sierpnia 2020
Rachunek bankowy
31 sierpnia 2020

Rok szkolny 2020/2021 – rokiem wielkich wyzwań

Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie,

Rok szkolny2020/2021 niesie nowe wyzwania i nadzieje. W imieniu własnym i Fundacji „Rodzice Szkole” życzymy rodzicom i nauczycielom radości z nauki ich dzieci i uczniów oraz sił do pokonywania różnych trudów związanych z nietypową sytuacją, jaką jest epidemia koronawirusa.

Powracającym do szkół i rozpoczynającym naukę uczniom życzymy, aby szkoła była dla nich nie tylko miejscem nauki, ale również środowiskiem, w którym znajdą wielu przyjaciół.

Zapraszamy do systematycznego odwiedzania naszej strony internetowej ze szczególnym zwracaniem uwagi na informacje dotyczące zasad prowadzenia gospodarki finansowej rad rodziców i programów wychowawczo – profilaktycznych szkół. Uporządkowanie regulacji prawnych dotyczących tych dwóch obszarów działalności rad rodziców będzie naszym priorytetem w najbliższych miesiącach.

Barbara Robakiewicz
Przewodnicząca Rady Fundacji „Rodzice Szkole”