Rok Szkolny 2018/2019 – świętem 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

Szkoła miejscem kreowania postaw obywatelskich
23 sierpnia 2018
Rada rodziców i dane osobowe rodziców w kontekście RODO
27 sierpnia 2018

Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie!
Rok szkolny 2018/2019  to czas,  w którym w tysiącach  szkół będziemy świętowali  100. Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.  Życząc wszystkim Państwu głębokich przeżyć związanych z tak  pięknym jubileuszem  zapraszamy do wspólnej realizacji dwóch projektów naszej Fundacji: Muzycy dla Niepodległej (www.muzycydlaniepodleglej.pl) i Niepodległe Nutki (www.niepodleglenutki.pl),  poświęconych  polskim kompozytorom i muzykom, którzy swoją twórczością, a często także działalnością pozaartystyczną, wspierali, w okresie zaborów, narodowe dążenia do odzyskania niepodległości i przyczyniali się do kreowania postaw patriotycznych.
Uczniom, nauczycielom i rodzicom, życzymy również dużo radości w pokonywaniu wyzwań jakie stoją przed tymi,  dla których nauka jest piękną przygodą życia.

Barbara Robakiewicz                                      Wojciech Starzyński
Przewodnicząca Rady                                     Prezes Zarządu