Nowelizacja ustawy Karta Nauczyciela W związku z przygotowywanym przez Ministra Edukacji i Nauki projektem ustawy o zmianie ustawy – Karta Nauczyciela oraz ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego Fundacja „Rodzice Szkole” przedstawiła swoją opinie w powyższej sprawie.
10 maja 2022
Powstała Rada ds Rodziny, Edukacji i Wychowania
24 czerwca 2022

Koniec Roku Szkolnego 2021/ 2022

Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie,

rozpoczynając 1 września 2021 r nowy rok szkolny nazwaliśmy go rokiem nadziei na powrót do normalności . Dziś rozstając się z Państwem na okres wakacji możemy powiedzieć, że po dwóch latach pandemii normalność, w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, wróciła do polskich szkół. Wierzymy, że będzie to zjawisko trwałe, choć zdajemy sobie sprawę z ogromu zadań jakie każdemu z nas i naszym szkołom przynosi wojna na Ukrainie.

Życzymy Wam wspaniałego, pełnego wrażeń wakacyjnego wypoczynku oraz wielu refleksji dotyczących kierunku, w którym zmierza świat i jaką postawę wobec tych przemian należy przyjąć.

Barbara Robakiewicz
Przewodnicząca Rady

Fundacji „Rodzice Szkole”

Warszawa 24, czerwca 2022 r.