Na prośbę Stowarzyszenia „Bliżej Dziecka” przekazujemy informację o seminarium.
16 marca 2022
Wielkanoc 2022
12 kwietnia 2022

Szkoła im. gen. Franciszka Kleeberga

W dniu 5 kwietnia br. Wojciech Starzyński, prezes zarządu Fundacji „Rodzice Szkole”, na zaproszenie burmistrza Żelechowa oraz dyrektora i rady rodziców Szkoły Podstawowej w Woli Żelechowskiej, uczestniczył w nadaniu szkole imienia gen. Franciszka Kleeberga i przekazaniu ufundowanego przez radę rodziców sztandaru. Piękna uroczystość, rozpoczęta mszą świętą – gromadząc licznych przyjaciół szkoły, samorządowców oraz znanych polityków, w tym panią senator Marię Koc – pokazała siłę lokalnego środowiska żywotnie zainteresowanego wychowaniem młodego pokolenia w duchu tradycyjnych wartości i polskiego patriotyzmu.

Gratulujemy tej postawy i zaangażowania w działalności pro publico bono wszystkim środowiskom skupionym wokół Szkoły Podstawowej w Woli Żelechowskiej.

Fundacja „Rodzice Szkole”