Ratujmy Polską Szkołę!
12 października 2021

Rok Szkolny 2021/2022 – rokiem nadziei na powrót do normalności

Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie,

Rok szkolny 2021/2022 rozpoczynamy z nadzieją, że powrót do nauczania stacjonarnego będzie procesem trwałym, a doświadczenia wyniesione z nauczania online przyczynią się do podnoszenia poziomu polskiej oświaty i wprowadzania do szkół nowych metod edukacyjnych. W imieniu własnym i Fundacji „Rodzice Szkole” życzymy rodzicom, uczniom  i nauczycielom sprostania wszystkim wyzwaniom z jakimi się spotykacie na ścieżkach edukacyjnych oraz radości z wspólnych sukcesów.

Zapraszamy do systematycznego odwiedzania naszej strony internetowej ze szczególnym – ze względu na konstytuowanie się we wrześniu rad rodziców- zwróceniem uwagi na informacje dotyczące tej problematyki przedstawione w poradniku „Rodzice Partnerzy i Sprzymierzeńcy”.

Nowo powstałe rady rodziców zachęcamy do włączenie się w program 1 % dla Twojej szkoły” umożliwiający pozyskanie dodatkowych środków na ich działalność

Prosimy również do zabierania głosu we wszystkich sprawach dotyczących zmian w prawie oświatowym, o których postaramy się na bieżąco informować.

Barbara Robakiewicz
Przewodnicząca Rady Fundacji „Rodzice Szkole”

Warszawa 1,września 2021 r.