Z prac sejmowych Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży oraz Obrony Narodowej nad rządowym projektem ustawy o zmianie ustawy – Prawo oświatowe raz niektórych innych ustaw
5 stycznia 2022
Komunikat nadzwyczajny w sprawie 1 % podatku od osób fizycznych
14 stycznia 2022

Program 1 % dla Twojej szkoły

W związku z licznymi pytaniami dotyczącego terminu podpisywania Porozumień w programie 1 % dla Twojej szkoły informujemy, że nie ma w tym zakresie żadnych ograniczeń czasowych,  a  ze względu na terminy dokonywania rozliczeń podatkowych za rok 2021, zawieranie Porozumień między poszczególnymi Radami Rodziców i Fundacją „Rodzice Szkole” do 28 lutego br. jest możliwe i aktualne. Zapraszamy więc na naszą stronę internetową  (www.rodziceszkole.edu.pl do zakładki: „Działalność – 1% dla Twojej szkoły” i oczekujemy na Państwa zainteresowanie oraz aktywność w powyższej sprawie.

tel.  602 694 951