Potrzebujemy prawdziwej naprawy systemu edukacji
14 stycznia 2021
Komunikat nadzwyczajny w sprawie 1 % podatku od osób fizycznych
17 stycznia 2021

Polscy uczniowie na praktykach zawodowych we Włoszech

W ramach programu Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego – finansowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji – Fundacja „Rodzice Szkole” po raz kolejny organizuje zagraniczne praktyki zawodowe dla dwóch warszawskich szkół(Zespół Szkół nr 11 im. Władysława Grabskiego i Zespół Szkół nr 40 im. Stefana Starzyńskiego). W tym roku odbędą się one we Włoszech, co pozwoli 80-osobowej grupie uczniów na poznanie kultury i języka włoskiego oraz specyfiki takich zawodów jak: technik informatyk, technik energetyk, technik obsługi ruchu turystycznego, technik hotelarstwa, technik handlowiec, technik ekonomista.
Więcej szczegółów dotyczących ww projektu, którego termin realizacji jest uzależniony od sytuacji epidemicznej będziemy zamieszczali na naszej stronie internetowej.