Reforma i co dalej?
25 sierpnia 2017
Szkolne ubezpieczenia NNW nie są obowiązkowe
13 września 2017

Nowy Rok Szkolny – rokiem wyzwań i oczekiwań

Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie!
Rok szkolny 2017/2018 rozpoczynamy wielką, od dawna, przez znaczną część społeczeństwa, oczekiwaną, reformą polskiego systemu edukacji. Jej realizacja stanowi wyzwanie dla wszystkich uczestników życia szkolnego, mających świadomość, że od poziomu wychowania i wykształcenia młodego pokolenia zależy zbudowanie Polski na miarę wyzwań XXI wieku.
Zachęcamy, aby w dniu, w którym zabrzmi pierwszy szkolny dzwonek spojrzeć w przyszłość i zastanowić się nad rolą, jaką każdy z nas – w budowaniu nowoczesnej oświaty – może i powinien spełniać.
Życzymy – rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji oświatowej, a przede wszystkim uczniom – wielu sukcesów prowadzących do harmonijnego rozwoju wszelkich talentów umysłu ducha i ciała.

Barbara Robakiewicz               Wojciech Starzyński
Przewodnicząca Rady               Prezes Zarządu