Akredytacja Erasmusa
4 maja 2022
Nowelizacja ustawy Karta Nauczyciela W związku z przygotowywanym przez Ministra Edukacji i Nauki projektem ustawy o zmianie ustawy – Karta Nauczyciela oraz ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego Fundacja „Rodzice Szkole” przedstawiła swoją opinie w powyższej sprawie.
10 maja 2022

Muzycy dla Niepodległej- ciąg dalszy

26 kwietnia br Fundacja „Rodzice Szkole” przekazała Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Śniarach (pow. siedlecki) 10 egzemplarzy albumu „Muzycy dla Niepodległej” z przeznaczeniem na prezenty dla absolwentów klasy VIII ww. szkoły. Cieszymy się, że w tej formie mogliśmy wesprzeć bardzo aktywną radę rodziców z małej szkoły, która w pracy na rzecz dobra wspólnego może być wzorem dla wielu znacznie większych środowisk oświatowych.

Fundacja „Rodzice Szkole”