Webinarium o działalności Rad Rodziców do obejrzenia ONLINE
28 września 2020
Nowy minister – stare problemy (opinia eksperta)
30 września 2020

Zapraszamy na darmowe webinarium o finansach rad rodziców

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak założyć i prowadzić konto bankowe dla Rady Rodziców albo co to jest i jak przygotować preliminarz budżetowy, to nasze szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

W Twojej szkole jest problem ze składkami na Radę? Przedstawimy ciekawe pomysły jak zmobilizować rodziców do regularnych wpłat i podpowiemy skąd jeszcze można uzyskać wsparcie finansowe na działalność Rady Rodziców.

Kwestie związane z finansami Rady Rodziców to temat, który budzi wiele wątpliwości.

Niezwykle istotne jest, aby Rada działała sprawnie i zgodnie z przepisami. Chcemy wyjść naprzeciw licznym pytaniom i prośbom o wsparcie, dlatego zapraszamy na darmowe spotkanie online z Krzysztofem Zubą, ekspertem Fundacji „Rodzice Szkole” w zakresie finansów.

Nasz specjalista, p. Krzysztof Zuba to manager i ekspert od gospodarki finansowej, absolwent Wydziału Zarządzania AGH i studiów MBA, a także wieloletni aktywny członek Rad Rodziców w szkołach swoich dzieci.

Zapraszamy na webinarium 22 października 2020 o godz. 19. Szczegóły spotkania (link do strony z wydarzeniem) zostaną przesłane przed webinarium dla osób zarejestrowanych w formularzu dostępnym TUTAJ.